Temat: Koszty wyjazdy do kraju, gdzie obowiązuje wiza

Znajomi trochę mnie nastraszyli, że skoro wyjeżdżam do kraju gdzie obowiązuje wiza (Chiny), do wszystkich kosztów podróży i pobytu muszę też doliczyć dużą sumę związaną z załatwianiem wizy. Jak to jest, ktoś się może orientuje?

2

Odp: Koszty wyjazdy do kraju, gdzie obowiązuje wiza

To nie wiedziałaś o tym? Oczywiście, że to wiąże się z kosztami, ale nie powiem ci ile to dokładnie kosztuje bo nie wiem, zresztą przypuszczam że to uzależnione jest od kraju i do każdego będzie inaczej kosztować. Poszukaj może informacji na stronie ministerstwa spraw zagranicznych?...

3

To zależy, faktycznie, między innymi od tego czy będziesz sama załatwiać czy zlecisz to komuś. Ja wybrałem tą drugą opcję i byłem pozytywnie zaskoczony kosztem wizy do Rosji, spodziewałem się, że dużo więcej wydam. Z tego co wiem, takie koszty mogą być spore, a jak wybierasz się do Chin to chyba tym bardziej więc polecam szukać oszczędności

4

Tylko jak? sad nie wiem czy wobec tego nie będę musiała odłożyć wyjazdu a bardzo mi to nie na rękę sad

5

Polecam zajrzeć tutaj: http://www.expowiza.pl/o-firmie. Ja korzystałem właśnie z usług tej firmy przy załatwianiu wizy do Rosji i dzięki temu udało się wszystko zrobić szybko i sprawnie i właśnie koszt był nieduży. Z tego co się orientowałem, takie usługi też mogą sporo kosztować, a tutaj masz sprawdzoną firmę. Więc nie smuć się tylko sprawdź ile to będzie kosztowało smile

6

Bardzo dziękuję smile