Temat: Waszym zdaniem: sesja ślubna czy też… narzeczeńska?

Cześć, mam do Was nietypowe pytanie. Czy oprócz sesji ślubnej planowaliście również inne sesje? Mam tu na myśli na przykład sesję zdjęciową od razu po zaręczeniu. Czy to dobry pomysł? Opłacalny?

2

Odp: Waszym zdaniem: sesja ślubna czy też… narzeczeńska?

Hej. W sumie co kto lubi tongue dla mnie taka sesja jest totalnie bez sensu, bo i tak planujecie ślub i zapłacicie podwójnie. tongue szczególnie jak chcecie wziąć ślub szybko (tak od połowy roku do roku maksymalnie).

3

Moim zdaniem sesja narzeczeńska to cudowny pomysł! wink Brat robił razem z siostrą, a brali ślub dwa lata po swoim zaręczeniu. Cudownie wyszło! I fajnie było zobaczyć, jak się zmieniają, bo bratowa w tym czasie zapuściła włosy, brat schudł trochę… Także to był genialny wstęp do sesji ślubnej. wink

4

Ja też myślę, że to super rzecz. Po latach człowiek ma taką piękną pamiątke! My robiliśmy swoją fotografię ślubną w Krakowie choć w Krakowie się nie pobieraliśmy i pamiętam, że fotograf proponował nam przed ślubem sesję narzeczeńską. Bardzo się zdziwiliśmy jego pomysłem. wink Teraz widzę, że coraz więcej par się na to decyduje. Jeśli nie zje wam to za dużego budżetu na ślub (wiadomo że każda złotówka się liczy).

5

Chyba nie zje zbyt dużo, przynajmniej taką mamy nadzieję. smile Spróbujemy dowiedzieć się w takim razie o koszty. Ale chyba się zdecydujemy, bo to mimo wszystko fajna pamiątka.

6

Zdecydowanie warto kochana smile