1

Temat: Jakie wypełnienie materaca jest lepsze?

Waszym zdaniem jaki materac najbardziej opłaca się kupić? Piankowy czy lateksowy?

2

Odp: Jakie wypełnienie materaca jest lepsze?

Też słyszałem, że ogólnie to to są 2 najlepsze rodzaje, bo są elastyczne i zapewniają dobry przepływ powietrza. Ale mówię bardziej z teorii bo właściwie to dopiero teraz mam zamiar zrezygnować z rozkładanej kanapy na rzecz łóżka z materacem. Przymierzam się do tego już cały czas i czytam dużo na ten temat, ale jeszcze w sumie sam się nie zdecydowałem do końca. Na pewno kupię jeden z tych dwóch.

3

Spałam już przez dłuższy czas i na jednym i na drugim i muszę powiedzieć, że osobiście polecam bardziej materace piankowe. Lubię, jak wszystko się dobrze dopasowuje do naturalnego kształtu ciała, to chyba dlatego smile Moje dzieci też właśnie na tych lubią spać. Mamy takie najbardziej nowoczesne, wysokoelastyczne i jestem bardzo zadowolona z tej inwestycji smile

4

To ja chyba bardziej właśnie za lateksowymi. Kupiłam jeden z tych http://mjakmaterac.pl/22-materace-lateksowe i jak najbardziej się sprawdza w mojej sypialni. Ale oczywiście kwesta gustu, na pewno oba typy są dobre.